w a s t e h u n t

+380 (73) 972 11 46

+380 (73) 972 11 46

Про нас

Illustration

Олексій Кузьменко

СЕО компанії

Історія створення

"Waste Hunt це раціональний та безжальний погляд на відходи: складності, що вони продукують та можливості, які породжують. Побачити “перлину в смітті” ідейному натхненнику Waste Hunt Олексію Кузьменко допоміг досвід – понад 18 років розвитку комплексних рішень для логістики в компанії Sklad Service.
Відтак Waste Hunt ввібрав розуміння проблем, що породжують різні типи відходів в ланцюгах постачань, побуті, бізнесі, а також переваг, яких можна досягти завдяки ефективному поводженню зі сміттям.
І це не лише про продаж сміттєвих баків, контейнерів, вуличних урн, монтаж підземних сміттєвих систем. Це про рішення компактизації відходів завдяки гідравлічним пресам. Рішення, які дозволяють заощаджувати ваші гроші, підтримувати високий рівень соціальної відповідальності та досягати Klimaneutral."

icon

Наша місія

Місія компанії – це причина її створення. Ми є, бо маємо шалений апетит до життя в чистому довкіллі, активно підтримуємо та пропонуємо екологічно чисті рішення й новітні технології. Не нехтуємо жодною деталлю: наші сміттєві баки підлягають подальшій переробці.
Віримо, що об’єднаємо кращих партнерів, клієнтів, співробітників, забезпечимо свідоме ставлення до довкілля та зменшимо вплив відходів на наше оточення. Маємо для цього все необхідне: бажання, досвід, продукти, послуги, технології. Waste Hunt вправно полює за відходами та робить світ світлішим!

icon

Наші цілі

Розвиток ефективної співпраці з громадськістю та технологій, що зменшують вплив на довкілля. Поліпшуємо наші продукти та послуги, завдяки новітнім стандартам та матеріалам. Органічно будуємо партнерські стосунки з організаціями та громадськістю, разом дбаємо про екологічну безпеку.
Збереження природних ресурсів. Прагнемо зменшити кількість відходів, що надходять на сміттєзвалища, пропонуємо перевірені ЄС рішення для сортування: баки, контейнери, підземні системи.
Популяризація відповідальної поведінки. Починаємо з себе – підтримуємо здоровий спосіб життя та дбаємо аби наші клієнти та співробітники були освіченими щодо проблем забруднення довкілля та вміли оптимально підбирати екологічно чисті підходи, рішення та продукцію.

Наші переваги

icon

Вироблено в Німеччині

icon

ЕКО матеріали

icon

Брендування

icon

Ексклюзивний дистриб'ютор Sulo

icon

Широкий асортимент

icon

Сертифікована продукція

  • icon

    ПОЛЮЄМО НА СМІТТЯ ПОЛЮЄМО

  • icon

    ПОЛЮЄМО НА СМІТТЯ ПОЛЮЄМО

Наша команда

Illustration

Олексій Кузьменко

СЕО компанії

Illustration

Ірина Стогній

Керівник відділу продажів

Illustration

Сергій Лисенко

Менеджер з продажу сміттєвих баків

Illustration

Роман Кот

Менеджер з продажу сміттєвих баків

Illustration

Вадим Заугольний 

Менеджер з продажу гідравлічних пресів

Illustration

Єфіменко Альона 

Заступник керівника відділу із зовнішньоекономічних питань

Illustration

Владислав Сиркашев  

Заступник керівника відділу продажів

Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration

Відгуки

Директор ТОВ «ЕКОКОМТРАНС» Каджаєв Рамаз Гігієвич висловлює подяку всьому колективу компанії «Склад Сервіс», за плідну співпрацю по поставкам контейнерів для збору ТВП. Особливу подяку виражаю відділу Пластикової тари.
Працюючи з Вашою компанією, ми можемо відмітити основні плюси роботи з «Склад Сервіс», це оперативне реагування, стабільність цін, якість продукції, високий професіоналізм та доброзичливість працівників. Це ті критерії роботи, за які ми обрали Вас в якості Постачальника.
Висловлюємо впевненість в збереженні дружніх відносин та сподіваємось на подальші успішні проєкти і взаємовигідне партнерство!

ТОВ «ЕКОКОМТРАНС»

Між Комунальним підприємством Болградської міської ради «ГОРВОДОКАНАЛ», в особі директора Ільченко Анатолія Валентиновича та компанією ТОВ «Склад Сервіс Київ» був підписаний договір № 24/08/2022 від 24 серпня 2022 року, на постачання Пересувних сміттєвих контейнерів SULO, 120 літрів поліетилен 555*500*933 сірий та Пересувних сміттєвих контейнерів SULO, 240 літрів поліетилен 582*728*1075 сірий (код ДК 021:2015 4461000-9 - Цистерни, резервуари, контейнери та посудини високого тиску) на суму 4 980 000 гривень з ПДВ.
Усі контейнери високої якості, були відвантажені вчасно та в повному обсязі. Умови договору повністю виконані на відмінно. Претензії щодо виконання Постачальником умов договору у підприємства відсутні.
Надіємось на подальшу співпрацю.

КП «ГОРВОДОКАНАЛ»

ТОВ «Мегатранс Інвест» в особі директора Туманяна Арнольда Едуардовича висловлює подяку «Sklad Service». Наша компанія займається вивозом сміття і постійно потребує професійні контейнери для збору ТПВ. Німецькі контейнери SULO підійшли під наші запити на сто відсотків. Починаючи з консультації, «Sklad Service» показали себе з професійної точки зору, поставляючи продукцію без затримок та завжди в потрібній кількості.
Окрема подяка за такелажні роботи, товар приходить завжди без пошкоджень.
Впевнено заявляємо, що будемо співпрацювати з компанією й надалі та бажаємо їм плідного розвитку.

ТОВ «Мегатранс Інвест»

Між Комунальним підприємством «Черкаська Служба Чистоти» Черкаської міської ради, в особі директора Слинько Ігоря Володимировича, та компанією ТОВ «Імпорт Склад Сервіс» був підписаний договір №129 від 12 жовтня 2020 року, на поставку Контейнерів пластикових для збору твердих побутових відходів (код ДК 021:2015 4461000-9 - Цистерни, резервуари, контейнери та посудини високого тиску) на суму 576 000 грн з ПДВ.
Усі контейнери високої якості, були відвантажені вчасно та в повному обсязі. Умови договору повністю виконані на відмінно. Претензії щодо виконання Постачальником умов договору у підприємства відсутні.
Надіємось на подальшу співпрацю.

КП «Черкаська Служба Чистоти»