w a s t e h u n t

+380 (73) 972 11 46

+380 (73) 972 11 46

Гарантія та повернення

Обмін/Повернення

Ми прагнемо забезпечити максимальне задоволення наших клієнтів і надати їм впевненість у покупках, зроблених на нашому сайті. Тому ми надаємо гнучкі умови обміну та повернення.
Обмін/Повернення протягом 14 днів
Якщо ви з яких-небудь причин не задоволені придбаною у нас продукцією, ви маєте можливість здійснити обмін або повернення протягом 14 днів з моменту отримання замовлення. Для цього вам потрібно зв'язатися з нашою службою підтримки клієнтів, і ми надамо вам всю необхідну інформацію та допомогу для здійснення процедури обміну або повернення.

Гарантія 12 місяців

Ми також надаємо гарантію на наші товари протягом 12 місяців з моменту придбання. Якщо виявиться, що ваша покупка має дефекти виробництва або не відповідає заявленій якості, ми гарантуємо безкоштовний ремонт, заміну або повернення коштів відповідно до ваших побажань. Для цього вам необхідно звернутися до нашої служби підтримки, і ми приймемо всі необхідні заходи для вирішення вашої ситуації якнайшвидше та найефективніше.

Ми цінуємо вашу довіру і зобов'язані забезпечити якість і надійність нашої продукції. Наша команда зробить все можливе, щоб зробити вашу покупку приємним та безпроблемним досвідом.