w a s t e h u n t

+380 (73) 972 11 46

+380 (73) 972 11 46

Кейси

Наші успішні проєкти

Збір сміття в приватному секторі

ЗАДАЧАМи отримали запит від комунального підприємства "УЖКГ" ІРПІНЬ" Ірпінської міської ради на закупівлю пластикових контейнерів для збору сміття в приватному секторі м. Ірпінь. Перед нами стояла задача відповісти на кілька ключових вимог замовника:

● контейнери повинні відповідати європейським нормам і пройти випробування згідно зі стандартом RAL GZ 951/1.
● постачання у кількості 700 нових сміттєвих баків на 120 та 240 л та збирання всієї партії.
● крім того, ми повинні були забезпечити можливість кастомізації контейнерів – Замовник волів усі контейнери брендувати.

 • ОПИС ПРОЄКТУ

  Виграли тендер та відпрацювали запит від комунального підприємства "УЖКГ" ІРПІНЬ" Ірпінської міської ради на закупівлю пластикових контейнерів для збору сміття в приватному секторі м. Ірпінь.

  Які вимоги висунув Замовник та якими аргументованими перевагами відповіли ми? Згрупували їх у 4 пункти:

  ● Контейнери мали відповідати європейським нормам та пройти випробування згідно з стандартом RAL GZ 951/1. Для тих, хто це не знає, це документ, який окрім всього іншого, містить дані щодо ударостійкі. Тобто якщо завантажений контейнер зірветься із захватів, при падінні з висоти він витримає удар й не буде пошкодженим. З цією вимогою ми впоралися легко, оскільки контейнери від нашого німецького партнера SULO апріорі мають цей сертифікат.
  ● Технічні показники контейнерів мали забезпечувати подовжений термін експлуатації. Потреба Замовника очевидна. Запит передбачає погляд у перспективу декількох десятків років і економію коштів. Це досягається завдяки якості матеріалу та тривалому терміну служби. Наші пластикові контейнери легко миються, не піддаються корозії, та мають робочий діапазон температур -40 + 60. Для нашого клімату те, що треба.
  ● Можливість кастомізації. Замовник волів всі контейнери брендувати, тобто нанести логотип комунального підприємства та нумерацію на баки методом гарячого тиснення. Такий запит також не застиг зненацька. Наша власна сервісна служба адаптувала логотип Замовника та зробила нанесення на баки. Перевагою термотиснення є зручність і легкість процесу, а кінцевий результат відрізняється гарною контрастністю, стійкістю до стирання й дії агресивних середовищ.
  ● І наостанок, постачання у кількості 700 нових сміттєвих контейнерів та збирання всієї партії. Також без питань. Наші спеціалісти здійснили постачання контейнери 120л в кількості 500 шт та 240л в кількості 200 шт., та повністю зібрали партію. До речі, відео про самостійний збір контейнера можна глянути тут.

  Обожнюємо це, коли на чітко визначені потреби Замовника ми відповідаємо підтвердженими та перевіреними роками технологіями!

Підземні системи для зберігання сміття - сучасно, легко та естетично!

ЗАДАЧАПотрібно знайти заміну використанню 5 звичайним сміттєвим бакам на 1100 л, але не за рахунок 20 двоколісним бакам на 240 л, або 40 контейнерам на 120 л. При цьому необхідно досягти естетичного вигляду, мінімізувати неприємний запах і захистити від проникнення гризунів. Рішення - установка конструкції підземних систем для збору сміття Iceberg SULO, із загальним обсягом сміттєприймача 5 куб.м.

 • ОПИС ПРОЄКТУ

  Складність рішення в досягненні безпеки встановлення систем в зонах з високим рівнем ґрунтових вод. Але це також під силу нашим фахівцям.
  Коротко про важливість кожного етапу установки.
  Після ретельного конструкторського етапу, опрацювання завдання і розрахунків, переходять до установки бетонної чаші і внутрішньої частини системи в яму. Для захисту чаші від попадання вологи її роблять з бетону високої міцності (С45 / 55). А для зон з високим рівнем ґрунтових вод обов'язковим є захист від плавучості. При цьому бетонна чаша оснащена запобіжним механізмом, який при виїмці внутрішнього контейнера блокує доступ в шахту.
  Тільки після того, як встановлено цілісний модуль (внутрішній контейнер, приймальний пристрій, пішохідна платформа, яка накриває шахту) переходять до встановлення верхньої частини – сміттєприймача у вигляді колонки. Вибір форм і слотів колонок залежить від відходів (скло, пластик, папір).
  Фінальний етап – підключення насоса для відкачування води з приямка, систем наповненості баків, пожежної безпеки і монтаж стійки адміністративного поста, де розміщено пульт управління конструкцією.
  Загалом весь проект – за 1 добу. Подробиці дивіться в нашому відео, а за відповідями на питання будь-якої складності звертайтеся до фахівців Sklad Service.

Сміттєві баки на 240 л та 1100 л для приватного сектору та обслуговування міста

ЗАДАЧАОтримали перемогу в двох тендерах Департамент ЖКХ Черкаської міської ради. Потребою Замовника були контейнери для приватних секторів 240 л - 3000 шт та контейнери 1100 л з плоскою кришкою для обслуговування міста в кількості 600 шт.

 • ОПИС ПРОЄКТУ

  Виходячи з технічного завдання Замовника ціллю була закупка контейнерів найвищої якості, які пройшли випробування RAL GZ 951/1 та мати такі технічні показники які збільшують термін служби контейнерів, що в подальшому призведе до економії коштів за рахунок якості та терміну служби.
  Також вимогою були доволі короткі терміни поставки для такої кількості контейнерів. Наші контейнери виробництва SULO пропонують саме такої високої якості що і призвело до перемоги в тендері, також наша компанія змогла реалізувати ці проекти в короткі терміни так як цього вимагав Замовник.

Illustration
Illustration

Сміттєві контейнери з нанесенням логотипу

ЗАДАЧАВ житлово-комунальних господарствах найважливішу роль відіграє управління побутовими відходами. Підприємство «Обухівміськвторресурси», що займається переробкою вторинної сировини та вивезенням сміття в Києві та області, закупила у нас контейнери для ТПВ об'ємом 1100 л.

 • ОПИС ПРОЄКТУ

  Особливістю цього замовлення було нанесення інформації про компанії на сміттєві баки. Нагадуємо, що опціонально при замовленні від 110 шт, є можливість нанесення зображень на поверхню контейнерів.
  На кожному контейнері написана необхідна інформація: логотип, назва компанії, телефон та веб-сайт. Побачивши такий контейнер на вулиці, потенційний клієнт може безпосередньо звернутися в компанію, що займається вивезенням побутових відходів та замовити послугу. Це не звичайна напис, а нанесена методом тиснення (гарячої штампування) через спеціальну термоплівку, таке зображення не зітреться з часом.
  Сміттєві контейнери найвищої якості, сертифіковані за міжнародним стандартом ISO 9001:2008 та адаптовані для експлуатації в будь-яких погодних умовах (від 60°С до -40°С). Контейнери для сміття нашого виробника представлені 4 розмірами від 120 л до 1100 л. Кольори можуть бути стандартними (зелений, синій, сірий, жовтий) або по спец замовленню виготовлятися в індивідуальному кольорі.
  Головне - замовник залишився повністю задоволений нашою продукцією і планує надалі з нами співпрацювати! Якщо вас зацікавили сміттєві контейнери або потрібна пластикова тара для складу, звертайтеся, будь ласка, до наших менеджерів по телефону (073) 972 11 40.

Сміттєві контейнери 1100 л. Нове випробування

ЗАДАЧА
Сміттєві контейнери вкрай необхідні для підтримки чистоти і порядку в місті, на підприємстві, складі. Вже кілька разів компанія «Обухівміськвторресурси», що займається переробкою вторинної сировини та вивезенням сміття, замовляла сміттєві контейнери зі своїм логотипом. Як ми вирішували це завдання, дивіться у нашому проекті: «Сміттєві контейнери з нанесенням логотипу».

 • ОПИС ПРОЄКТУ

  «Склад Сервіс» особливо цінує постійне і надійне партнерство. Дуже приємно, що співпраця з підприємством «Обухівміськвторресурси» успішно триває. Цього разу клієнт захотів випробувати контейнери відомого німецького виробника «SULO».
  Дана модель бака володіє високими експлуатаційними характеристиками і виготовляється за європейським стандартом DIN EN 840, має посилену конструкцію бака, а якість німецького виробництва викликає особливу довіру.
  Крім цього можна вибрати колір: або стандартний (зелений, сірий), або самостійно для виготовлення спецзамовлення.
  Пластикові контейнери для ТПВ примітні відмінною погодної стійкістю: вони витримують високі і низькі температури (від - 40 до + 60), а кришка оснащена спеціальними водовідводами. Крім баків з плоскою кришкою (як на фото), в асортименті є контейнери зі сферичною кришкою.
  Не менш авторитетно виглядають колеса італійського виробництва фірми «Tellure Rôta». Їх надійність підкреслюють високі характеристики: міцність і довговічність.
  Відмінність цього проєкту від рядових – це нанесення бренду замовника на всі баки. Нагадуємо, що при замовленні великої партії сміттєвих контейнерів, ми виконуємо нанесення логотипу або іншої важливої інформації на поверхню бака. Як і в минулий раз, ця опція – обов'язкова умова клієнта. Напис виконаний методом тиснення (гарячого штампування) за допомогою термоплівки. Стійкість такого напису гарантована – не страшні час і погодні перепади.
  Повторна поставка завершилася успішно! Замовник задоволений результатом, а ми з нетерпінням чекаємо нових замовлень і цікавих проєктів.

Illustration
Illustration

1500 контейнерів Sulo для чистоти міста Кам'янське

ЗАДАЧАУ рік святкування 270-річчя міста, мерія Кам'янського прийняла ряд рішень – націлених зробити довкілля комфортнішим для життя містян. Одне із цих рішень – повна утилізація старих оцинкованих контейнерів та їх повна заміна на пластикові: нові, яскраві і функціональні. Втілити цю задачу довелось нам і в досить короткий термін ми поставили місту 1500 німецьких євроконтейнерів SULO, об'ємом – 1100 літрів.

 • ОПИС ПРОЄКТУ

  Сміттєві контейнери SULO, які ми ексклюзивно представляємо в Україні, встановлені практично в кожному місті нашої країни! Місто Кам'янське в Дніпропетровській області не стало винятком: відомий своїм промисловим потенціалом, а також цікавою історією (рекомендуємо почитати в Wiki).
  У рік святкування 270-річчя міста, мерія Кам'янського прийняла ряд рішень – націлених зробити довкілля комфортнішим для життя містян. Одне із цих рішень – повна утилізація старих оцинкованих контейнерів та їх повна заміна на пластикові: нові, яскраві і функціональні. Втілити цю задачу довелось нам і в досить короткий термін ми поставили місту 1500 німецьких євроконтейнерів SULO, об'ємом – 1100 літрів.
  Оскільки пластиковий контейнер важить у два рази менше, їм набагато простіше керувати співробітникам комунальних підприємств під час вивезення ТПВ, не руйнуючи при цьому дорогу гідравліку спецтранспорту.
  Наші контейнери ідеально підходять для завдань і потреб міста, адже вони довговічні, місткі та мають високу міцність, витримуючи великі навантаження.
  Ми завжди раді втілювати в життя такі завдання і проєкти, які радують мешканців і спрощують роботу комунальним службам.
  Бажаємо місту Кам'янське довгих років існування та продуктивного розвитку!
  Рухаємось далі!

Sklad Service: система підземного збору і зберігання сміття

ЗАДАЧАСистема підземного збору та зберігання сміття даного типу – це сучасне пристосування для зберігання і збору відходів, яке може значно спростити процес випорожнення баків зі сміттям. Пропонована система підвищить ефективність роботи представників житлово-комунальних господарств, а також стане незамінною для будівельних компаній при плануванні житлових комплексів.

 • ОПИС ПРОЄКТУ

  Підземні системи зберігання сміття – це прогресивний спосіб поводження з побутовими відходами. Чому?
  По-перше, така організація простору дозволяє набагато простіше адаптувати зони збору сміття в міське середовище, при цьому істотно економлячи місце. Впевнені, що навіть такі повсякденні завдання як збір і сортування сміття повинні приносити позитивний досвід.
  По-друге, подібні рішення диктують якісно нові умови поводження зі сміттям – його можна і потрібно сортувати. Як не крути, але світ рухається в бік свідомого ставлення до проблеми. Погодьтеся, куди приємніше це робити у відповідних умовах :) А ми, в свою чергу, шалено раді втілювати такі проекти в життя. Приємного перегляду!

Хочете співпрацювати з нами?

Залишайте заявку та ми з Вами звʼяжемось

Відгуки

Директор ТОВ «ЕКОКОМТРАНС» Каджаєв Рамаз Гігієвич висловлює подяку всьому колективу компанії «Склад Сервіс», за плідну співпрацю по поставкам контейнерів для збору ТВП. Особливу подяку виражаю відділу Пластикової тари.

Працюючи з Вашою компанією, ми можем відмітити основні плюси роботи з «Склад Сервіс», це оперативне реагування, стабільність цін, якість продукції, високий професіоналізм та доброзичливість працівників. Це ті критерії роботи, за які ми обрали Вас в якості Постачальника.

Висловлюємо впевненість в збереженні дружніх відносин та сподіваємось на подальші успішні проекти і взаємовигідне партнерство!

ТОВ «ЕКОКОМТРАНС»

Між Комунальним підприємством Болграської міської ради «ГОРВОДОКАНАЛ», в особі директора Ільченко Анатлолія Валентиновича та компанією ТОВ «Склад Сервіс Київ» був підписаний договір № 24/08/2022 від 24 серпня 2022 року, на постачання Пересувних сміттєвих контейнерів SULO,120 літрів поліетилен 555*500*933сірий та Пересувних сміттєвих контейнерів SULO,240 літрів поліетилен 582*728*1075 сірий(код ДК 021:2015 4461000-9 - Цистерни, резервуари, контейнери та посудини високого тиску) на суму 4 980 000 гривень з ПДВ.

Усі контейнери високої якості, були відвантажені вчасно та в повному обсязі на суму 4 980 000 гривень з ПДВ. Умови договору повністю виконані на відмінно. Претензії щодо виконання Постачальником умов договору у підприємства відсутні.

Надіємось на подальшу співпрацю.

КП «ГОРВОДОКАНАЛ»

ТОВ «Мегатранс Інвест» в особі директора Туманяна Арнольда Едуардовича висловлює подяку «Sklad Service». Наша компанія ззаймається вивозом сміття і постійно потребує професійні контейнери для збору ТПВ. Німецькі контейнери SULO підійли під наші запити на сто відсотків. Починаючи з консультації, «Sklad Service» показали себе з професійної точки зору, поставляючи продукцію без затримок та завжди в потрібній кількості.

Окрема подяка за такелажні роботи, товар приходить завжи без пошкоджень.

Впевнено заявляєм, що будемо співпрацювати з компанією й надалі та бажаєм їм плідного розвитку.

ТОВ «Мегатранс Інвест»

Між Комунальним підприємством «Черкаска Служба Чистоти» Черкаської міської ради, в особі ддиректора Слинько Ігоря Володимировича, та компанією ТОВ «Імпорт Склад Сервіс» був піддписаний договір №129 від 12 жовтня 2020 року, на поставку Контейнерів пластикових ддля ззбору твердих побутових відходів (код ДК 021:2015 4461000-9 - Цистерни, резервуари, контейнери та посудини високого тиску) на суму 576000,00 гривень з ПДВ.

Усі контейнери високої якості, були відвантажені вчасно та в повному обсязі. Умови договору повністю виконані на відмінно. Претензії щодо викоання Постачальником умов договору у підприємства відсутні.

Надіємось на подалььшу співпрацю.

КП «Черкаска Служба Чистоти»